– Для чого застосовується Плавікс?
Покази до застосування препарату Плавікс:
Запобігання атеротромботичним ускладненням
– у дорослих пацієнтів з інфарктом міокарда (з давністю від кількох днів до 35 днів), ішемічним інсультом (з давністю від 7 днів до 6 місяців) або з діагностованою оклюзійною хворобою периферійних артерій;
– у дорослих пацієнтів із гострим коронарним синдромом: яким було проведено стентування при черезшкірному коронарному втручанні;

– Запобігання атеротромботичним та тромбоемболічним ускладненням, включаючи інсульт, при фібриляції передсердь (миготливій аритмії).
– У пацієнтів з фібриляцією передсердь (миготливою аритмією), які мають як мінімум один фактор ризику судинних ускладнень, не можуть приймати непрямі антикоагулянти та мають низький ризик розвитку кровотечі.

– Які є відомі аналоги Плавіксу?
Agregex, Apotex Clopidogrel, Агрегаль, Деплатт-75, Детромб, Зілт, Кардутол, Клапітакс, Клопігрант, Клопідекс, Клопідогрел, Клопідогрелу гідросульфат, Клопідогрелю бісульфат, Клопілет, Лірта, Лістаб 75, Лопірел, Лістаб 75, Лопірел, Тромборель, Егітромб

– У вас справжній Плавікс? Як у цьому переконатись?
Так, у нас оригінальний Плавікс. Переконатися у якості препарату Вам допоможе офіційний сайт європейської медичної агенції. Для більш конкретної інформації, перейдіть до розділу “Оригінал чи підробка?”.

– Ваш Плавікс Французький?
Так, виробником нашого Плавіксу є Франція, що зазначено на кожній упаковці препарату. Мова, на якій надруковано текст на упаковці та інструкції, визначається територією, де препарат буде продаватися після виробництва.
Тобто це означає, що Плавікс з “не французькими літерами” не є підробкою. Просто із Франції він їде продаватися до Польщі, от і упаковка “польська”. Упаковки українською чи російською мовами, на жаль, доступні лише в наших аптеках з нашими “справедливими” цінами.

– Як відбувається оплата і як Плавікс потрапляє в руки покупцю?
Найчастіше люди замовляють Плавікс через Нову Пошту з післяплатою. Це означає, що ми надсилаємо Вам препарат через цю кур’єрську службу і перед тим, як оплачувати, Ви будете мати змогу перевірити Плавікс на справжність.
Також є передоплата на картку ПриватБанку, після чого ми відправляємо Вам Плавікс, відразу ж після підтвердження платежу.

 


Якщо у вас виникають питання – телефонуйте! Ми будемо раді допомогти Вам!