У країнах Євросоюзу існують так звані «квотні» комітети міністерства охорони здоров’я, які, маючи величезний перелік аналітичних даних щодо населення власних країн, проводять засідання, на яких затверджують бюджетні дотації з тих чи інших лікарських препаратів. Список цих препаратів – величезний, він змінюється рік у рік як за самими препаратами, так і за країнами, в яких ці медпрепарати будуть продаватися за зниженими (за рахунок держави) цінами. Тому вартість Плавікса зараз у деяких країнах Європи набагато нижча, ніж навіть наприклад у країнах-виробниках препарату. В Україні такого немає і ті, хто має розповсюджувати Плавікс у нас, піднімають ціну, як захочуть. Не вірте, що ціна Плавікса в аптеках є його реальною ціною. Це не так.

plavix-cena

 Ціна на Плавікс – болюче питання для України. Залежно від регіону, міста чи населеного пункту, вартість Плавікса коливається у межах 700 – 1700 грн. Вам не здається дивною така різниця у цінах? Звісно, Київ, велике місто, обласний центр та столиця країни – що дає право на деяке підвищення цін, порівняно з меншими населеними пунктами, але ж не з різницею у 1000 гривень чи майже у 2,5 рази!!!

У країнах Європи, ціна на Плавікс у кілька разів нижча. Чому? Чому препарат, який їде з того ж підприємства (є три заводи з виробництва Плавікса: два у Франції, один в Англії), в аптеці європейської держави коштуватиме у кілька разів дешевше, ніж той самий препарат в аптеці України? Можна припустити, що перевезення препарату потребує катастрофічних витрат. Чи певні закони України щодо медичних препаратів зумовлюють таке зростання цін? Обслуговування чи інша логістика? Все це – маячня.

 

Реальний чинник – банальна людська жадібність. Лікарі, власники аптек та інші особи, задіяні у поширенні Плавіксу в Україні, вирішили, що можуть піднімати ціну на препарат так нахабно, що це не обґрунтовується жодними законами ведення бізнесу чи елементарними законами людяності.

Інсульт, інфаркт, хвороби серця – вже не рідкість при теперішньому ритмі життя. У будь-кого з нас може статися таке. Той, кого спіткало горе, вимагає розуміння з боку сім’ї та друзів. Вимагає ПРОФЕСІЙНОГО лікування та ДОБРОСОВІСНОГО виконання обов’язків лікаря, який повинен “поставити людину на ноги”.

Уявіть, що лікар, знаючи про проблему пацієнта, про безвихідь, яка його спіткала, давши клятву допомагати пацієнтам, пропонує придбати даний препарат у нього, в лікарняній аптеці, або деінде, знаючи, що реальна ціна препарату набагато нижча. А уявляти і не потрібно. У людей очі на лоб лізуть від ціни на Плавікс в аптеках. Тисячі гривень, які Ви витратите на лікування цими пігулками, вже поділені між “структурою”,  що наживається на горі. Це наші реалії.

Ми із цим зустрічалися. Якщо Ви дочитали до цього моменту, можливо, Ви також мали або маєте подібну ситуацію. Ми можемо допомогти Вам, запропонувавши Плавікс за його РЕАЛЬНОЮ ціною.