Атеросклероз та його профілактика Плавіксом

sosud-ateroskleroz

  Захворювання серця і судинної системи – найпоширеніші недуги, які не лише різко знижують якість життя, а й становлять для нього серйозну загрозу. Головною причиною виникнення інфаркту міокарда є атеросклероз коронарних артерій, що уражаються внаслідок жирових відкладень. У результаті таких процесів утворюються бляшки холестерину, що обмежують вільний кровотік через звуження просвіту всередині артерій. Якщо такі зміни відбуваються у найважливіших судинах, функція яких полягає у живленні кров’ю головного мотору, фахівці встановлюють діагноз – атеросклероз коронарних артерій.

  Це дуже небезпечний стан, який може спровокувати напади інфаркту міокарда, неминучі через повну закупорку артерії тромбом. Щоб уникнути такого ризику, потрібно проводити профілактичні заходи. Традиційно з цією метою призначають так звану «легку» терапію такими препаратами, як Кардіо-аспірин або Кардіомагніл. Але після проведення стентування або шунтування потрібні ефективніші засоби, і таким препаратом є Плавікс 75 мг, який випускає французька торгова марка Sanofi.

shema-koronarnih-stentov

Причини атеросклерозу

  Виникненню процесу закупорки сприяють кілька факторів, пов’язаних зі спадковістю, наслідками перенесених захворювань, шкідливими звичками. Однією із серйозних причин є ожиріння, яке може бути наслідком малорухливого способу життя та неправильного харчування. Підвищений відсоток холестерину також повинен викликати тривогу, це привід, щоб розпочати лікування та змінити спосіб життя, раціон харчування. Не менш небезпечна й гіпертонія, яка може спричиняти часті напади серцевого болю. Якщо деякі чинники неможливо змінити, їх можна контролювати і  таким чином досягти серйозного полегшення. Це спадковість, стать, вік. Зовсім інша справа з причинами, які повністю залежать від самої людини, її звичок та способу життя, які можна і потрібно змінювати. Для цього потрібно відмовитися від куріння та вести активний спосіб життя з помірними фізичними навантаженнями.

ateroskleroz-prichiny

Як проявляється захворювання?

  Симптоматика цього найнебезпечнішого захворювання залежить від ступеня та характеру ураження судин. При змінах у коронарних судинах розвивається ішемічне захворювання. Цей стан, що визначається як стенокардія, пов’язаний з недостатнім постачанням міокарду киснем, і людина відчуває  біль за грудиною, задишку, що затьмарює життя і докучає не тільки при мінімальних фізичних навантаженнях, а й у положенні лежачи. Про недугу дає також знати аритмія та набряки ніг. До того ж – запаморочення, нудота, блювота. Недуга небезпечна тим, що вона може проявитися на пізній стадії, тому проведення регулярних обстежень є обов’язковим. Вчасно проведена діагностика допоможе уникнути рецидивів надалі і провести максимально щадне лікування. При виявленні захворювання на ранній стадії призначаються препарати, здатні знизити рівень холестерину. У важких випадках потрібно стентування, у результаті відбувається штучне розширення артерії до створення умов вільної прохідності крові. Дуже важливо змінити спосіб життя, переглянути щоденне меню, подумати, як мінімізувати наслідки стресів та відмовитися від куріння й вживання алкогольних напоїв.

boli-pri-stenokardii

Роль Плавіксу в проведенні профілактичних заходів

Дбати про своє здоров’я – обов’язок кожної людини. Але якщо самопочуття в нормі, далеко не кожен зважується на обстеження. Атеросклероз розвивається поступово і лише на рівні самопочуття проявляється досить пізно, часто вражаючи весь організм. Тромби, що виникають внаслідок розриву жирових бляшок, закупорюють судини. Якщо ці судини живлять головний мозок, настає інсульт. Якщо йдеться про судини серця, виникає інфаркт міокарда. Чи можливо запобігти тяжким та незворотним проявам хвороби? Для того, щоб уникнути таких процесів, призначають Плавікс. Дія цього препарату спрямована на блокування агрегації тромбоцитів. Справа в тому, що в місці розриву бляшки створюються умови для утворення тромбів через те, що тромбоцити притягуються до стінок судин, які змінили свій заряд. В результаті тромб, що утворився, поступово збільшується в розмірах, стаючи загрозою для всього організму.

Плавікс також має коронорозширювальну дію, сприяючи поліпшенню кровопостачання серця, запобігаючи ішемії. Препарат також позитивно впливає на внутрішню оболонку судин, сприяючи поліпшенню обміну речовин, посилюючи стійкість до тромбоцитозу. Здатність забезпечити стійкий антиліпідемічний ефект – одна з найважливіших характеристик препарату, який здатний не лише впоратися з проявами атеросклерозу, але й сприяє його профілактиці. На нашому ресурсі можна дізнатися всі подробиці про препарат, особливості його застосування, прочитати відгуки від клієнтів та купити Плавікс. Ми пропонуємо лише оригінальний європейський препарат, застосовуючи який ви назавжди забудете про біль, що так затьмарює ваше життя.

tromb