Стентування – унікальна можливість покращити якість життя

  Здорове серце – це головна умова повноцінного життя, в якому не доводиться обмежувати себе багато в чому. Тому, якщо виникають проблеми, пов’язані із закупоркою артерій, навколишній світ тьмяніє, виникає серйозна загроза життю людини. Серце не отримує необхідної кількості кисню, внаслідок чого виникає голодування клітин, що призводить до поступового їх відмирання – а, отже, і загрози життю. Причиною є бляшки холестерину, які утворюються на внутрішніх стінках судин і поступово закривають їх просвіт. Серце не може впоратися зі зростаючим навантаженням, що проявляється болем, що давить і стискає. Це – ішемічна хвороба, яка має цілком реальну перспективу перерости в інфаркт. Часто прийом лікарських препаратів не дає результату, полегшуючи стан лише на деякий час. Препарати не можуть зруйнувати відкладення на стінках судин, які накопичувалися роками. Хвороба стає хронічною, істотно затьмарюючи життя людини, позбавляючи його багатьох можливостей, у тому числі й професійного становлення, реалізації особистих планів. Сучасна медицина знайшла швидкий та ефективний спосіб відновлення, застосовуючи спеціально винайдений пристрій – стент.

holesterin-na-sosude

Що таке стентування?

stentirovanie

Стентування зазвичай супроводжується балонною ангіопластикою – операцією з мінімальними травматичними наслідками, під час якої в судину вводиться катетер у формі балона. Його місія – притиснути бляшку до стіни, тим самим збільшивши простір усередині. При застосуванні спеціальної технології відбувається розкриття балона разом зі стентом у зоні звуження, і просвіт у коронарній артерії стає ширшим. У результаті прохідності, що підтримується, відбувається відновлення нормального кровотоку. Після того як стент встановлено, балон здувається, щоб його було зручно вивести з організму. Весь процес контролюється за допомогою цифрового обладнання, зображення на які виводяться за допомогою рентгена. Стент виготовляється із спеціальних абсолютно безпечних матеріалів, до складу яких входить металевий сплав та пластик. Стентування дозволяє кардинально вирішити проблему засмічення артерії, зняти загрозу для життя, значно покращити якість життя людини, зняти навантаження з судин та усунути перспективу некрозу клітин внаслідок кисневого голодування.

Чому існує ризик виникнення тромбозу?

Але не варто забувати про те, що стент є все ж таки стороннім тілом, тому потрібна обов’язкова підтримуюча терапія, тривалість якої – не менше одного року. Це дозволить повністю виключити всілякі ускладнення, які можуть звести нанівець ефект від операції. Не дивлячись на те, що стент виробляється з гіпоалергенних матеріалів, і не загрожує здоров’ю, відмовлятися від терапії не слід. Адже під час стентування відбувається пошкодження стінки судини, на місці якої починають осідати тромбоцити, утворюючи тромб, що зупиняє кровотечу. Справа в тому, що в неушкодженій судині тромбоцити поводяться зовсім інакше.

tromboz-posle-stentirovaniia

  Їхня поверхня і стінки судини мають однаковий негативний заряд, тому тромбоцити знаходяться в русі, відштовхуючись від поверхні. Але в результаті мікротравм заряд змінюється, і стінки судин набувають позитивного заряду, який і сприяє активному тяжінню та налипанню тромбоцитів. Їх кількість швидко збільшується, і факт утворення внутрішньосудинного тромбу може призвести до інфаркту або інсульту. Щоб уникнути такої загрози, необхідно забезпечити наростання судинної стінки на стент. Для цього потрібно застосовувати спеціальні препарати, які здатні зняти складності адаптаційного періоду та усунути ризик виникнення тромбу.

Принцип дії Плавіксу

stent-vnutri-sosuda

  Використання Плавіксу перешкоджає процесу злипання, агрегації, що у результаті закінчується закупоркою. Особливо важливим є препарат у тому випадку, якщо стент був встановлений з лікарським покриттям, інакше при припиненні терапії може виникнути тромбоз усієї конструкції. Без застосування Плавіксу, практично досить важко відчути всі переваги стенування. Препарат украй необхідний для того, щоб зробити адаптацію організму до стенту максимально комфортною. Дозування визначається, враховуючи індивідуальні особливості організму, після обстеження, яке проводить лікар. Плавікс відіграє надзвичайно важливу роль у недопущенні розростання небезпечних бляшок та формування нового тромбу всередині стенту, відновленню нормального проходження крові в ураженій артерії. Таким чином, вдається підвищити ефективність операції, досягти високого результату відновлення функціональності судин. Препарат призначений для того, щоб уникнути ризику ускладнень, що дозволить швидко та успішно пройти адаптаційний період, усунувши небезпеку утворення нових бляшок.

  Скориставшись можливостями нашого ресурсу, Ви можете придбати Плавікс за доступною ціною. Наша пропозиція допоможе реально заощадити не лише кошти, а й час, адже покупку можна оформити, не залишаючи місця свого перебування. Ми також передбачаємо надання відчутних знижок для тих, хто замовляє певну кількість препаратів (постійна акція: при замовленні трьох упаковок по 84 таблетки – блістер 28 таблеток у подарунок)

zdorovoe-serdce