У зв’язку з тим, що ціна на Плавікс на нашому сайті і в аптеці значно відрізняється може виникнути логічне питання – “Це оригінальний препарат?”. Щоб бути впевненим у справжності покупки, пропонуємо перевірити препарат, використовуючи інформацію з офіційного сайту європейської медичної агенції – European Medicines Agency (також на цьому сайті можна знайти інформацію про аналоги препарату Плавікс). Ліворуч на сайті є пошук препаратів. Вводимо туди ”plavix” і натискаємо на пошук, як показано на малюнку нижче:

plavix-poisk-informacii

Далі, в меню, що з’явилося, вибираємо розділ Human medicines (ліки для людей), як показано на малюнку нижче:

   

plavix-lekarstvo

  Це меню, де подано вичерпну інформацію про Плавікс від офіційного джерела.

plavix-informacia

 

На жаль, інформація доступна лише мовами Європейського Союзу (української та російської немає). Повну інформацію про препарат російською або українською мовами Ви можете отримати на нашому сайті у розділі «Інструкція із застосування».

Але повернемось до перевірки справжності Плавіксу. Далі вибираємо підрозділ «Product information», після чого вибираємо польську мову завантаження документа з інформацією про препарат і завантажуємо його, як це зображено на малюнку нижче:

plavix-informacia-na-polskom

  На сторінках №46-48 цього документа є вся інформація про те, що має бути на упаковці та блістері оригінального Плавіксу. Ви можете звірити цю інформацію з інформацією придбаного Вами Плавіксу.
Почнемо зі сторінки №46

plavix-podrobnaya-informaciya-na-upakovke