bol-v-serdce

Інфаркт міокарда – один із найнебезпечніших станів, при якому відбувається некроз ділянки серцевого м’яза внаслідок гострого порушення кровообігу в даній зоні. Інфаркт виникає при атеросклерозі, у хворих на ішемію, артеріальну гіпертензію. Ризик розвитку інфаркту збільшують фактори, що сприяють зниженню постачання серця кров’ю, що часто спостерігається у курців, а також – при ожирінні та нестачі рухової активності. На сьогоднішній день інфаркт міокарда є однією з головних причин інвалідизації та смертності серед дорослого населення.

 

Основні причини, симптоми, можливі ускладнення

Живлення серця здійснюється через коронарну мережу судин. Якщо закупорюється одна із судин внаслідок утворення тромбу, відбувається інфаркт. Як правило, тромб утворюється в ділянці бляшки, закриваючи доступ кисню, якого вистачить лише на десять секунд, наступні тридцять секунд м’яз ще залишається життєздатним, після чого відбуваються незворотні зміни, внаслідок яких відбувається загибель м’яза у наступні три–шість годин. Людина при інфаркті відчуває тривалий біль високої інтенсивності, який віддає у руку, шию, спину. При прийомі нітрогліцерину стан не покращується. Людина виглядає блідою, перебуваючи в напівпритомному стані. Дуже часто у хворого може й не бути цих симптомів. Окрім відчуття дискомфорту, людину більше нічого не турбує, біль повністю відсутній. Бувають і нетипові прояви, що характеризуються лише утрудненим диханням та задишкою.

У разі, якщо діагностика та лікування не були проведені вчасно, інфаркт міокарда може ускладнитися гострою серцевою недостатністю, кардіогенним шоком, розривом серця, порушенням серцевого ритму та іншими не менш небезпечними станами.

zakuporka

 

Плавікс та його цілеспрямована дія

plavix75-pak

Однією з головних обставин профілактики інфаркту є створення умов для того, щоб кров текла по судинах безперешкодно і не мала тенденції до згущування. У рідкому стані вона добре справляється зі своєю функцією та переносить кисень до клітин. Прийом препарату Плавікс здатний повністю відновити втрачені можливості, активізувавши потік крові для забезпечення живлення клітин, що знаходяться біля ділянки, ураженої інфарктом. Плавікс допоможе людині вижити, відновивши функції клітин.

Як діє препарат? Він мінімізує тенденцію до злипання тромбоцитів, що може спричинити утворення тромбів – згустків крові, що становлять серйозну небезпеку для судин. Тому цей процес необхідно якнайшвидше зупинити. Ця місія й покладена на Плавікс, який також застосовується і з метою профілактики. Препарат успішно використовується в європейських країнах, його прийом поєднують з іншими препаратами, що мають схожий принцип дії. У результаті вдається значно посилити лікувальний ефект та прискорити відновлення.

Плавікс дозволяє суттєво знизити небезпеку повторних нападів та запобігти можливим ускладненням. Слід враховувати, що застосування препарату призначається виключно фахівцем, який враховує індивідуальні особливості організму. Лікар розробляє специфічні схеми лікування у кожному окремому випадку.

 

Особливості прийому препарату

Фахівець розраховує необхідну дозу за різного рівня ураження. При інфаркті без зубця Q лікування починається одноразовим прийомом дози, яка становить 300 мг, після яких доза одноразового добового прийому становить 75 мг. У цьому випадку прийом препарату поєднується з аспірином. При ризику виникнення кровотеч, доза аспірину збільшується, але неприпустимо доводити її до 100 мг.

Тривалість лікування у кожному випадку встановлюється індивідуально. У результаті клінічних досліджень вдалося з’ясувати найефективніший період досягнення необхідного результату. Це період, тривалістю  дванадцять місяців, а значні покращення спостерігаються вже на третьому місяці лікування.

Якщо маємо справу з гострим коронарним підйомом сегмента ST, Плавікс призначається за такою схемою:
• Початковий прийом 300 мг у поєднанні з аспірином та тромболітиками – оптимальна доза навантаження;
• Один раз на добу 75мг;

Специфіка лікування залежить від віку пацієнта. Якщо хворому більше 75 років, прийом дози навантаження не передбачається. Ефективність лікування залежить і від того, наскільки швидко воно було призначене після появи перших симптомів.

Препарат успішно використовується для лікування та профілактики серцевих захворювань. Його виробництво здійснюється французькими фармакологічними підприємствами на запатентованих лініях. Компанія-виробник постачає Плавікс до різних країн.

Ми також пропонуємо своїм покупцям виключно оригінальну фармакологічну продукцію, що пройшла клінічні випробування та суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. У нас можна придбати лише справжній Плавікс за доступною ціною. Скориставшись пропозицією нашої компанії, ви зможете надійно захистити своє життя, забезпечивши стабільну та повноцінну роботу серця.

plavix-pak-plast