Ваше имя

  Ваш телефон (обязательно)

  Пластинка 28 таблеток – 400грн.

  plavix_28
  plavix_300
  tabletki_plavix_tsena

    Ми пропонуємо окремо пластинки Plavix, що дешевше, ніж купувати упаковку на 28 таблеток. Це можливо завдяки тому, що Plavix Ukraine закуповує препарат із Європи оптом і при купівлі із упаковкою ціна зростає на 30-40%. Зрозуміло що і нам, і Вам вигідніше купувати Plavix дешевше. Але при покупці пластинки у Вас немає змоги перевірити оригінальність препарату без допомоги фахівців. Тому спочатку ми рекомендуємо купити Plavix в упаковках по 84 таблетки і, впевнившись у якості препарату, вже далі купувати пластинки.

  Упаковка 84 таблетки – 1100грн.

  preparat_plavix
  lekarstvo_plavix
  tabletki_plavix

    При купівлі упаковки Plavix 84 таблетки, Ви отримуєте препарат дешевше, ніж ціна на блістери без упаковки. Проста математика: 28 пігулок коштує 400 грн., 84 пігулки коштують 1100 грн. 28х3 = 84 (таблеток) 400х3 = 1200 (гривень). Ви заощаджуєте + отримуєте препарат в оригінальній упаковці та зможете перевірити її справжність. Як це зробити – читайте у розділі “Оригінал чи підробка?”.

  Плавікс ціна усього 400 грн? Чому у вас купувати Плавікс дешевше?

  plavix_polsha

  Так, дійсно у нас можна купити Плавікс 75 мг дешевше, ніж в абсолютній більшості аптек. Єдиною причиною цього є різниця у ціні на препарат в Європі та Україні. Купити Плавікс 75 мг у Польщі, Франції, Італії можна набагато дешевше! Ціна на Плавікс у європейських країнах формується після аналізу безлічі факторів. Не так, як в Україні. Детальніше про те, як затверджуються ціни на препарати в таких країнах як Німеччина, Франція, Польща і чому ж в українських аптеках Plavix настільки дорогий можна дізнатися у розділі “Чому така ціна”

  Плавікс купити. Як?

  plavix-cena

  Придбати Плавікс 75 мг на нашому сайті легко. Замовлення приймаються за телефонами: Vodafone 050-139-76-99 та КиївСтар 098-332-91-93.
  В межах України Plavix відправляємо Новою Поштою.
  Способи оплати:
  – Передоплатою на карту ПриватБанку. У такому випадку доставка буде коштувати 40-45 грн.
  – Післяплатою. Отримавши посилку на Новій Пошті, перед тим як сплатити, Ви маєте можливість перевірити посилку (у такому разі доставка обходиться в межах 60-70 грн. оскільки Нова Пошта стягує подвійну плату за доставку післяплатою).