укр рус
050 139 76 99
  
098 332 91 93

 Меню
Плавікс Чому така ціна? Відгуки Часті запитання Замовлення препаратів Оригінал чи підробка?

Зілт 28 таблеток - ціна 350 грн.


Зілт 75 мг один з найбільш популярних препаратів, які використовують для лікування серцево-судинних захворювань.
Зілт - лікування і профілактика серцево-судинних патологій
Захворювання серцево-судинної системи в нашій країні займають лідируючі позиції і зміна такої тенденції навряд чи відбудеться найближчим часом. Основними факторами, що впливають на розвиток хвороб серця, є часті стресові ситуації, неправильний спосіб життя, вірусні інфекції. Також загострюється стан хворих зі спадковою схильністю. Сьогодні ми не будемо говорити про способи, як уберегтися від цієї небезпечної недуги. Наша аудиторія - пацієнти, які перенесли оперативне втручання з приводу тієї чи іншої патології серцево-судинної системи.
Медикаментозна допомога
Кожен з пацієнтів, який перебуває під наглядом досвідчених фахівців, після операції повинен приймати протитромбозні препарати, що запобігають утворенню дуже небезпечних для ослабленого організму згустків крові. Сучасна фармакологія має в своєму арсеналі десятки лікарських препаратів. І один з найефективніших з них - Зілт, більш сучасний і дешевий аналог відомого Плавіксу. Його основною діючою речовиною є клопідогрель, а головна мета - зниження згортання крові. Добову норму Зілт забезпечує одна таблетка 75 мг, а максимальний рівень вмісту препарату спостерігається вже через годину після прийому, а його ефективність вже через півгодини. Так само швидко Зілт і виводиться з організму, не залишаючи слідів і важких побічних ефектів після нетривалого курсу прийому. Але важкий діагноз, який і передбачає необхідність прийому препарату, вимагає тривалого курсу відновлювальної терапії. Іноді вона може тривати до 12 місяців. В цьому випадку не уникнути деяких неприємних моментів, пов'язаних з впливом препарату на стінки судин.
Кому потрібно приймати Зілт?
Про те, що захворювань серцево-судинної системи можуть бути сотні, добре знають не лише фахівці кардіологічного напрямку медицини, а і самі пацієнти таких фахівців.

Так, кому ж гостро потрібно пройти курс профілактичної або лікувальної терапії:
• Хворим після ішемічного інсульту;
• Людям, що мали інфаркт міокарда;
• Пацієнтам з оклюзії периферичних артерій;
• Пацієнтам з гострим коронарним синдромом;
• Хворим з миготливою аритмією.
Це основна частина пацієнтів, що вимагає обов'язкового прийому протитромбозного препарату Зілт. Ніякої самодіяльності, а тим більше, самолікування тут бути не повинно. Виписати препарат повинен лікар, на нього ж покладається і місія контролю за станом пацієнта під час курсу лікування. Звичайна добова доза всіх пацієнтів, з перерахованими вище діагнозами, не повинна перевищувати однієї таблетки на добу. Її цілком достатньо для якісної ефективності Зілт. Така ж норма вписана і в інструкцію виробника.
Для того, щоб ефект від прийому препарату був максимальним, пацієнти, які перенесли ішемічний інсульт, що приводить до порушення мозкового кровообігу з ушкодженням тканини головного мозку, повинні почати його прийом тільки через тиждень після початку базисної терапії.
Хворим з інфарктом міокарда, що характеризується розвитком некрозу окремих ділянок міокарда, навпаки, рекомендовано приймати препарат вже на наступний день після початку тромболітичної терапії.
Якщо у пацієнтів спостерігається порушення прохідності судин (оклюзія), то своєчасна терапія, у вигляді прийому протитромбозного препарату Зілт, здатна швидко ліквідувати застійні явища. Уже після першого прийому у хворих спостерігається відновлення чутливості, кольору шкірного покриву, рівномірного пульсу. Якщо мова йде про нижні або верхні кінцівки, то вони отримують часткову працездатність.
Курс лікування
Прийом препарату Зілт зазвичай входить в терапевтичний відновний курс і його термін залежить від багатьох факторів. Зазвичай лікування пацієнтів відбувається під наглядом лікаря, який контролюючи стан пацієнта призначає черговий термін прийому протитромбозної речовини. При інфаркті міокарда курс може тривати до 1 місяця, а при інших хворобах серцево-судинної системи – 6-12 місяців, залежно від індивідуальної переносимості і ступеня хвороби. Нехтуючи лікуванням, можна звести нанівець всі зусилля медичних працівників, що неминуче призведе до більш тяжких наслідків. А ось правильно проведена терапія, знизить виникнення рецидивів і збільшить шанси пацієнтів на нормальне самопочуття і відновлення рухової і життєвої активності.
Купити препарат Зілт, що отримав хороші відгуки пацієнтів, можна прямо зараз, замовивши його на нашому ресурсі. Ми постаралися забезпечити можливість швидкої покупки на найвигідніших умовах оплати і доставки.

Zyllt 75mg
28 таблеток - 350 грн.


 
plavix-ukraine.com.ua
2014-2016©