укр рус
050 139 76 99
  
098 332 91 93

 Меню
Плавікс Чому така ціна? Відгуки Часті запитання Замовлення препаратів Оригінал чи підробка?

Стентування - унікальна можливість поліпшити якість життя


Здорове серце - це головна умова повноцінного життя, в якому не доводиться обмежувати себе багатьма відмовами. Тому, якщо виникають проблеми, які пов'язані з закупоркою артерій, навколишній світ тьмяніє, виникає серйозна загроза для життя людини. Серце не отримує необхідної кількості кисню, в результаті чого виникає голодування клітин, що приводить до їх поступового відмирання - а, значить, і загрози для життя. Причиною є холестеринові бляшки, які утворюються на внутрішніх стінках судин і поступово закривають просвіт. Серце не може впоратися зі зростаючим навантаженням, що виражається гнітючим і стискаючим болем. Це ішемічна хвороба, яка має цілком реальну перспективу перерости в інфаркт. Найчастіше, прийом лікарських препаратів не дає результату, полегшуючи стан лише на деякий час. Препарати не в силах зруйнувати відкладення на стінках судин, які накопичувалися роками. Хвороба стає хронічною, істотно затьмарюючи життя людини, позбавляючи її багатьох можливостей, в тому числі і професійного становлення, реалізації особистих планів. Сучасна медицина знайшла швидкий і ефективний спосіб відновлення, застосовуючи спеціально винайдене пристосування - стент.

Що собою являє стентування?


Стентування зазвичай супроводжується балонною ангіопластикою - операцією з мінімальними травматичними наслідками, під час якої в посудину вводиться катетер в формі балона. Його місія - придавити бляшку до стінки, тим самим, збільшити простір всередині. При застосуванні спеціальної технології відбувається розкриття балона разом зі стентом в зоні звуження, і просвіт у коронарній артерії стає ширше. В результаті підтримуваної прохідності відбувається відновлення нормального кровотоку. Після того, як стент встановлений, балон здувається, щоб його зручно вивести з організму. Весь процес контролюється за допомогою застосування цифрового обладнання, зображення на які виводяться за допомогою рентгена. Стент виготовляється зі спеціальних абсолютно безпечних матеріалів, до складу яких входить металевий сплав і пластик. Стентування дозволяє кардинально вирішити проблему засмічення артерії, зняти загрозу для життя, значно поліпшити якість життя людини, зняти навантаження з судин і усунути перспективу некрозу клітин в результаті кисневого голодування.

Чому існує ризик виникнення тромбозу?


Не варто забувати про те, що стент є, все ж, чужорідним тілом, тому потрібна обов'язкова підтримуюча терапія, тривалість якої - не менше одного року. Це дозволить повністю виключити всілякі ускладнення, які можуть звести нанівець ефект операції. Не дивлячись на те, що стент роблять з гіпоалергенних матеріалів, і він не представляє ніякої загрози для здоров'я, відмовлятися від терапії не слід. Адже під час стентування відбувається пошкодження стінки судини, в місці якого починають осідати тромбоцити, утворюючи тромб, який зупиняє кровотечу. Справа в тому, що в непошкодженій посудині тромбоцити поводяться зовсім інакше. Їх поверхня і стінки судини мають однаковий негативний заряд, тому тромбоцити знаходяться в русі, відштовхуючись від поверхні. Але в результаті мікротравм заряд змінюється, і стінки судин набувають позитивний заряд, який і сприяє активному тяжінню і налипанню тромбоцитів. Їх кількість швидко збільшується, і факт освіти внутрішньо-судинного тромбу може обернутися інфарктом або інсультом. Для того, щоб уникнути такої загрози, необхідно забезпечити наростання судинної стінки на стент. Для цього потрібно застосовувати спеціальні препарати, які здатні зняти складнощі адаптаційного періоду і усунути ризик виникнення тромбу.

Принцип дії Плавіксу


Використання Плавіксу перешкоджає процесу злипання, агрегації, що в підсумку закінчується утворенням закупорки. Особливо важливий препарат в тому випадку, якщо стент був встановлений з лікарським покриттям, інакше при припиненні терапії може виникнути тромбоз всієї конструкції. Без застосування Плавікса, практично, досить важко відчути всі переваги стентування. Препарат вкрай необхідний для того, щоб зробити адаптацію організму до стентування максимально комфортною. Дозування визначається, виходячи з індивідуальних особливостей організму, після обстеження, яке проводить лікар. Плавікс грає виключно важливу роль у недопущенні розростанні небезпечних бляшок і формування нового тромбу всередині стента, відновленню нормального проходження крові в ураженій артерії. Таким чином, вдається підвищити ефективність операції, домогтися високого результату відновлення функціональності судин. Препарат призначений для того, щоб уникнути ризику ускладнень, що дозволить швидко і успішно пройти адаптаційний період, усунувши загрозу утворення нових бляшок.

Скориставшись можливостями нашого ресурсу, ви можете придбати Плавікс за доступною ціною. Наша пропозиція допоможе реально заощадити не тільки матеріальні засоби, але і час, адже покупку можна оформити, не покидаючи місце свого перебування. Ми також передбачаємо надання відчутних знижок для тих відвідувачів, які замовляють певну кількість препаратів (постійна акція - при замовленні трьох упаковок по 84 таблетки - пластинка 28 таблеток в подарунок)

 
plavix-ukraine.com.ua
2014-2016©