укр рус
050 139 76 99
  
098 332 91 93

 Меню
Плавікс Чому така ціна? Відгуки Часті запитання Замовлення препаратів Оригінал чи підробка?

- Для чого застосовується Плавикс?
Запобігання атеротромботичних ускладнень
 - У дорослих пацієнтів з інфарктом міокарда (з давністю від декількох днів до 35 днів), ішемічним інсультом (з давністю від 7 днів до 6 місяців) або з діагностованою оклюзійною хворобою периферичних артерій ;
 - У дорослих пацієнтів з гострим коронарним синдромом : яким було проведено стентування при черезшкірному коронарному втручанні;
 - Запобігання атеротромботичних і тромбоемболічних ускладнень, включаючи інсульт, при фібриляції передсердь (миготливої ​​аритмії).
 - У пацієнтів з фібриляцією передсердь (миготливою аритмією), які мають як мінімум один фактор ризику розвитку судинних ускладнень, не можуть брати непрямі антикоагулянти і мають низький ризик розвитку кровотечі.

- Які є відомі аналоги Плавікса?
Agregex, Apotex Clopidogrel, Агрегаль, Деплатт-75, Детромб, Зілт, Кардогрель, Кардутол, Клапітакс, Клопігрант, Клопідекс, Клопідогрела гідросульфат, Клопідогреля бісульфат, Клопілет, Лірта, Лістаб 75, Лопірел, Плагріл, Плогрель, Таргетек, Трокен, Тромбекс, Тромборель, Эгітромб

- У вас справжній Плавікс? Як в цьому переконатись?
Так, у нас справжній Плавікс. Переконатись в якості препарату Вам допоможе офіційний сайт європейського медичного агенства. Для більш конкретної інформації, перейдіть в розділ "Оригінал чи підробка?"

- Ваш Плавікс Французький?
Так, виробником нашого Плавіксу є Франція, що вказано на кожній упаковці препарату. Мова, на якій надрукований текст на упаковці та інструкції визначаються територією, де препарат буде продаватись після виробництва. Тобто, це означає, що Плавікс з "не французькими буквами" не є підробкою. Просто з Франції він їде продаватись в Польщу, тому й упаковка "польська". Упаковки на українській чи російській мовах, нажаль, доступні тільки в наших аптеках з нашими "справедливими" цінами.

- Як проходить оплата і як Плавікс потрапляє в руки покупцю?
Найчастіше, люди замовляють Плавікс через Нову Пошту з накладення платежем. Це означає, що ми відправляємо Вам препарат через цю кур'єрську службу і перед тим як оплачувати, Ви будете мати можливість перевірити Плавікс на справжність. Також, є можливість відправити Вам Плавікс за допомогою кур'єрських служб «Інтайм» і «Делівері». Є можливість передоплати на картку ПриватБанку, після чого ми відправляємо Вам Плавікс, відразу ж, після підтверждення платежу.
Якщо у вас виникають питання - дзвоніть! Ми будемо раді Вам допомогти! 
plavix-ukraine.com.ua
2014-2016©