укр рус
050 139 76 99
  
098 332 91 93

 Меню
Плавікс Чому така ціна? Відгуки Часті запитання Замовлення препаратів Оригінал чи підробка?У країнах Євросоюзу існують так звані «квотні» комітети міністерства охорони здоров'я, які маючи величезний перелік аналітичних даних по населенню своїх країн проводять засідання, на яких затверджують бюджетні дотації з тих чи інших лікарських препаратів. Список цих препаратів величезний, він змінюється з року в рік як по самим препаратам, так і по країнах в яких ці медпрепарати будуть продаватися за зниженими (за рахунок держави) цінами. Тому вартість Плавіксу зараз в деяких країнах Європи набагато нижче, ніж навіть наприклад в тих країнах де цей препарат виробляється. В Україні такого немає і ті, хто повинен поширювати Плавікс у нас, піднімають ціну, як вони захочуть. Не вірте, що ціна Плавіксу в аптеках є його РЕАЛЬНОЮ ціною. Це не так.

Ціна на плавікс - болюче питання для України. Залежно від регіону, міста чи населеного пункту, вартість плавіксу коливається 700 - 1700грн. Вам не здається дивною така різниця у цінах? Звичайно, Київ, велике місто, обласний центр і столиця країни, що дає право на деякий ріст цін, порівняно з меншими населеними пунктами, але ж не з різницею в 1000 гривень чи майже 2,5 рази!!!

В країнах Європи, ціна на плавікс є в декілька раз нижчою. Чому? Чому препарат, який їде з того самого підприємства (є три заводи по виробництву плавіксу: два у Франції, один в Англії), в аптеці європейської держави коштуватиме в кілька раз дешевше, порівняно з таким же препаратом в аптеці України? Можна припустити, що перевезення препарату вимагає катастрофічних затрат. Чи певні закони України, щодо медичних препаратів зумовлюють такий ріст цін? Обслуговування чи інша логістика? Це все маячня.

Реальний фактор - банальна людська жадібність. Лікарі, власники аптек та інші особи задіяні у росповсюдженні Плавіксу по Україні вирішили, що можуть піднімати ціну на препарат настільки нахабно, що це не обгрунтовується ніякими законами ведення бізнесу чи елементарними законами людяності.

Інсульт, інфаркт, хвороби серця, це уже не рідкість при сьогоднішньому темпі життя. У будь-кого з нас може трапитись таке. Той, кого спіткало горе, потребує розуміння з боку сім'ї і друзів. Потребує ПРОФЕСІЙНОГО лікування і ДОБРОСОВІСНОГО виконання обов'язків лікаря, який мусив би "поставити людину на ноги".

Уявіть, що лікар, знаючи про проблему пацієнта, про безвихідь, яка спіткала людину, даючи клятву допомагати пацієнтам, пропонує придбати даний препарат у нього, чи у аптеці лікарні, чи ще десь, знаючи, що реальна ціна препарату набагато нижча. А уявляти і не потрібно. У людей ще досі, очі на лоб лізуть від цін на Плавікс в аптеках. Тисячі гривень, що Ви потратите на лікування цими таблетками, уже поділені між "структурою", яка наживається на горі. Це наші реалії.

Ми з цим зустрічались. Якщо Ви дочитали до цього моменту, певно, Ви також мали або маєте подібну ситуацію. Ми можемо допомогти Вам, запропонувавши Плавікс по його РЕАЛЬНІЙ ціні. 
plavix-ukraine.com.ua
2014-2016©