укр рус
050 139 76 99
  
098 332 91 93

 Меню
Плавікс Чому така ціна? Відгуки Часті запитання Замовлення препаратів Оригінал чи підробка?

Інфаркт міокарда - один з найнебезпечніших станів, при якому відбувається некроз ділянки серцевого м'яза внаслідок гострого порушення кровообігу в даній зоні. Інфаркт виникає при атеросклерозі, у хворих ішемією, артеріальною гіпертонією. Ризик розвитку інфаркту збільшують фактори, які сприяють зниженню постачання серця кров'ю, що часто спостерігається у курців, а також при ожирінні і нестачі рухової активності. На сьогоднішній день інфаркт міокарда є однією з головних причин інвалідності і смертності серед дорослого населення.

Основні причини, симптоми, можливі ускладнення


Живлення серця здійснюється через коронарну мережу судин. Якщо закупорюється одна з судин в результаті утворення тромбу, відбувається інфаркт. Як правило, тромб утворюється в області бляшки, закриваючи доступ кисню, якого вистачить лише на десять секунд, наступні тридцять секунд м'яз ще залишається життєздатним, після чого відбуваються незворотні зміни, внаслідок яких відбувається загибель м'яза в наступні три - шість годин.

Людина при інфаркті відчуває тривалу біль високої інтенсивності, яка віддає в руку, шию, спину. При прийомі нітрогліцерину стан не поліпшується. Людина виглядає блідою, перебуває в стані напівнепритомності. Дуже часто у хворого і не спостерігаються дані симптоми. Крім відчуття дискомфорту людину більше нічого не турбує, біль повністю відсутня. Бувають і нетипові прояви, які характеризуються лише ускладненнями дихання і задишкою.

У разі, якщо діагностика і лікування не були проведені вчасно, інфаркт міокарда може ускладнитися гострою серцевою недостатністю, кордіогенним шоком, розривом серця, порушенням серцевого ритму і іншими, не менш небезпечними станами.

Плавікс і його цілеспрямована дія


Однією з головних умов для профілактики інфаркту є створення умов для того, щоб кров текла по судинах безперешкодно і не мала тенденції згущуватися. У рідкому стані вона добре справляється зі своєю функцією і переносить кисень до клітин. Прийом препарату Плавікс дпомагає повністю відновити втрачені можливості, активізувавши потік крові для забезпечення харчування клітин, які знаходяться біля ділянки, ураженої інфарктом. Плавікс допоможе людині вижити, відновивши функції клітин.

Як діє препарат? Він мінімізує тенденцію злипання тромбоцитів, що може привести до утворення тромбів. Це згустки крові, що представляють серйозну небезпеку для судин. Тому даний процес необхідно якомога швидше зупинити. Дана місія і покладається на Плавікс, який також застосовується і в профілактичних цілях. Препарат успішно використовується в європейських країнах, його прийом поєднують з іншими препаратами, які мають подібний принцип дії. В результаті вдається значно посилити лікувальний ефект і прискорити відновлення.

Плавікс дозволяє істотно знизити небезпеку повторних нападів і запобігти можливим ускладненням. Слід враховувати, що прийом препарату призначається виключно фахівцем, який враховує індивідуальні особливості організму. Лікар розробляє специфічні схеми лікування в кожному окремому випадку.

Особливості прийому препарату


Спеціаліст розраховує необхідну дозу при різному рівні ураження. При інфаркті без зубця Q лікування починається одноразовим прийомом дози 300 мг, після яких доза одноразового добового прийому становить 75мг. В даному випадку прийом препарату поєднується з аспірином. При ризику виникнення кровотеч доза аспірину збільшується, але неприпустимо доводити її до 100 мг.

Тривалість лікування в кожному випадку встановлюється індивідуально. В результаті клінічних досліджень вдалося з'ясувати найбільш ефективний період для досягнення необхідного результату. Це період тривалістю в дванадцять місяців, а значні поліпшення спостерігаються вже до третього місяця лікування.

Якщо маємо справу з гострим коронарним підйомом сегмента ST, Плавікс призначається за наступною схемою:
• Початковий прийом 300 мг в поєднанні з аспірином і тромболітиками - оптимальна навантажувальна доза;
• Один раз на добу 75мг;

Специфіка лікування також залежить від віку пацієнта. Якщо хворому більше 75 років, прийом навантажувальної дози не передбачено. Ефективність лікування залежить і від того, як швидко воно було призначено після появи перших симптомів.

Препарат успішно використовується для лікування і профілактики серцевих захворювань. Його виробництво здійснюється французькими фармакологічними підприємствами на запатентованих лініях. Компанія-виробник здійснює поставки Плавіксу в різні країни.

Ми також пропонуємо своїм покупцям тільки оригінальну фармакологічну продукцію, що пройшла клінічні випробування і строгий контроль якості на всіх етапах виробництва. У нас можна придбати тільки справжній Плавікс за доступною ціною. Скориставшись пропозицією нашої компанії, ви зможете надійно захистити своє життя, забезпечивши стабільну і повноцінну роботу серця.

 
plavix-ukraine.com.ua
2014-2016©