укр рус
050 139 76 99
  
098 332 91 93

 Меню
Плавікс Чому така ціна? Відгуки Часті запитання Замовлення препаратів Оригінал чи підробка?

Атеросклероз і його профілактика Плавіксом


Захворювання серця і судинної системи - найпоширеніші недуги, які не тільки різко знижують якість життя, але і представляють для неї серйозну загрозу. Головною причиною виникнення інфаркту міокарда являє атеросклероз коронарних артерій, які вражаються внаслідок жирових відкладень. В результаті таких процесів утворюються холестеринові бляшки, які обмежують вільний кровотік через звуження просвіту всередині артерій. Якщо такі зміни відбуваються в найважливіших судинах, функція яких полягає в харчуванні кров'ю головного мотора, фахівці ставлять діагноз - атеросклероз коронарних артерій. Це найнебезпечніший стан, який може спровокувати напади інфаркту міокарда, неминучі внаслідок повної закупорки артерії тромбом. Для того, щоб уникнути такого ризику, потрібно проводити профілактичні заходи. Традиційно для цих цілей призначають так звану «легку» терапію такими препаратами, як Кардіо-аспірин або Кардіомагніл. Але після проведення стентування або шунтування потрібні більш ефективні засоби, і таким препаратом є Плавикс 75 мг, який випускає французька торгова марка Sanofi.


Причини атеросклерозу


Виникненню процесу закупорки сприяють кілька чинників, які пов'язані зі спадковістю, наслідками перенесених захворювань, шкідливими звичками. Однією з серйозних причин є ожиріння, яке може бути наслідком малорухливого способу життя і неправильного харчування. Підвищений відсоток холестерину також повинен викликати тривогу, це привід, щоб почати лікування і змінити спосіб життя, раціон харчування. Не менш небезпечна і гіпертонія, яка може викликати часті напади серцевої болю. Якщо деякі фактори неможливо змінити, їх можна контролювати і домогтися серйозного полегшення. Це спадковість, стать, вік. Зовсім інша справа з причинами, які повністю залежать від самої людини, його звичок і способу життя, який можна і потрібно змінити. Для цього потрібно відмовитися від куріння і вести активний спосіб життя з помірними фізичними навантаженнями.


Як виявляється захворювання?


Симптоматика цього найнебезпечнішого захворювання залежить від ступеня і характеру ураження судин. При змінах, які відбуваються в коронарних судинах, розвивається ішемічне захворювання. Це стан, відомий як стенокардія, пов'язаний з недостатнім постачанням міокарда киснем, коли людина відчуває біль в грудях, задишку, яка затьмарює життя і докучає не тільки при мінімальних фізичних навантаженнях, але навіть і в лежачому положенні. Про недугу дає знати аритмія і набряки ніг. Захворювання проявляється і в запамороченні, нудоті, блювоті. Недуга небезпечна тим, що вона може проявитися на пізній стадії, тому проведення регулярних обстежень обов'язкове. Вчасно проведена діагностика допоможе уникнути рецидивів надалі і провести максимально щадне лікування. При виявленні хвороби на ранній стадії призначаються препарати, здатні знизити рівень холестерину. У більш запущених випадках потрібно стентування, в результаті якого відбувається штучне розширення артерії для створення умов вільної прохідності крові. Дуже важливо змінити спосіб життя, переглянути щоденне меню, подумати, як мінімізувати наслідки стресів і відмовитися від куріння і вживання алкогольних напоїв.


Значення Плавікса в проведенні профілактичних заходів


Піклуватися про своє здоров'я - обов'язок кожної людини. Але якщо самопочуття в нормі, далеко не кожен наважується на обстеження. Атеросклероз розвивається поступово і на рівні самопочуття проявляється досить пізно, часто вражаючи весь організм. Тромби, що виникають внаслідок розриву жирових бляшок, закупорюють судини. Якщо ці судини живлять головний мозок, настає інсульт. Якщо мова йде про судини серця, виникає інфаркт міокарда. Чи можливо запобігти важким і незворотнім проявам хвороби? Для того, щоб уникнути таких наслідків призначають Плавікс. Дія даного препарату направлена на блокування агрегації тромбоцитів. Справа в тому, що в місці розриву бляшки створюються умови для утворення тромбів, через те, що тромбоцити притягуються до стінок судин, що змінили свій заряд. В результаті утворився тромб, який поступово збільшується в розмірах, стаючи загрозою для всього організму.

Плавікс також надає коронорозширювальну дію, сприяючи поліпшенню кровопостачання серця, запобігаючи ішемії. Препарат також позитивно впливає на внутрішню оболонку самих судин, сприяє поліпшенню обміну речовин, посилюючи стійкість до тромбоцитозу. Здатність забезпечити стійкий антиліпідемічний ефект - одна з найважливіших характеристик препарату, який здатний не тільки впоратися з проявами атеросклерозу, а й сприяти його профілактиці.

На нашому ресурсі можна дізнатися всі подробиці про препарат, особливості його застосування, прочитати відгуки від клієнтів та придбати Плавікс. Ми пропонуємо тільки оригінальний європейський препарат, застосовуючи який ви назавжди забудете про болі, які затьмарюють ваше життя.

 
plavix-ukraine.com.ua
2014-2016©